Олімпіади та конкурси 2019-2020 н.р.

Плитич Анастасія, учениця 10 класу, ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови.
Батир Ірина, учениця 11 класу, ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови.
Бучек Ольга, учениця 11 класу, ІІІ місце в олімпіаді з біології.
Давидович Софія, учениця 11 класу, І місце в олімпіаді з трудового навчання.
Михайлів Данило, учень 8 класу, ІІ місце в олімпіаді з трудового навчання.
Тетера Юлія, учениця 10 класу, ІІ місце в олімпіаді з християнської етики.
Вітте Софія, учениця 9 класу, ІІ місце в олімпіаді з християнської етики.
Бойко Ольга, учениця 8 класу, ІІІ місце в олімпіаді з християнської етики.
Козенко Юрій, учень 8 класу, ІІІ місце в олімпіаді з фізики.
Загородній Ілля, учень 11 класу, ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій.
Бучек Ольга, учениця 11 класу, І місце в олімпіаді з української мови.
Немирка Денис, учень 8 класу, ІІІ місце в олімпіаді з історії.
Коростинська Катерина, учениця 8 класу, ІІ місце в олімпіаді з географії.
Рудий Володимир, учень 10 класу, ІІ місце в олімпіаді з географії.
Стебельський Юрій, учень 11класу, ІІ місце в олімпіаді з географії.
Попов Максим, учень 10 класу, ІІІ місце в олімпіаді з географії.
Ничай Володимир, учень 11 класу, ІІІ місце в олімпіаді з географії.
Стебельський Юрій, учень 11класу, ІІ місце в олімпіаді з математики.

Олімпіади та конкурси 2017-2018 н.р.

Переможці ІІ етапу олімпіад

Бучек Ольга, учениця 9-Б класу - ІІ місце в олімпіаді з німецької мови
Бучек Ольга, учениця 9-Б класу - І місце в олімпіаді з біології
Крась Тетяна, учениця 9-Б класу - ІІІ місце в олімпіаді з християнської етики
Тем'як Вікторія, учениця 8-А класу - ІІІ місце в олімпіаді з християнської етики
Бучек Ольга, учениця 9-Б класу - І місце в олімпіаді з української мови та літератури
Давидович Софія, учениця 9-А класу - І місце в олімпіаді з трудового навчання
Денисюк Назар, учень 8-Б класу - ІІ місце в олімпіаді з трудового навчання

__________________________________________________________________

Турнір по Counter Strike

__________________________________________________________________

Учениця 8-Б класу Бучек Ольга - переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

З 27 по 31 березня 2017 року у м. Біла Церква відбулася 31 Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури. Бучек Ольга нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Вчителі, які підготували ученицю - Грик Надія Тарасівна та Кушнір Наталія Богданівна

/Files/images/Грамота Бучек Олі3.jpg

Учениця 7-Б класу Бучек Ольга - переможець VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка

21 травня 2016 року у Каневі відбулося урочисте нагородження переможців VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич подякувала всім учасникам, педагогам, батькам та небайдужим людям, які організовують конкурс такого рівня і нагородила переможців.

/Files/images/грамота001.jpg

24 травня 2016 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулося нагородження переможців і призерів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, Міжнародних олімпіад та конкурсів.

Бучек Ольга, учениця 7-Б класу і вчитель Грик Надія Тарасівна отримали подяки Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації

/Files/images/грамота002.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0

Фотогалерея

Червоноградська загальноосвітня школа
І-ІІІ ступенів №1
вул. Клюсівська, 19, м.Червоноград, 80103,
тел. (03249) 328-55, 383-22
e-mail: cherv_school_1@ukr.net

Дата останньої зміни 19 Травня 2022

Цей сайт безкоштовний!